İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti 2’nci Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış töreninde konuştu. Soylu, “İstanbul dünyanın en güvenli şehri haline gelecek. Kent güvenlik yönetim sistemleriyle İstanbul’un sokaklarında ve Türkiye’nin şehirlerinde gece bekçi düdük öttürecek.” dedi.

İSTANBUL DÜNYANIN EN GÜVENLİ ŞEHRİ HALİNE GELECEK

Bakan Soylu, “İstanbul dünyanın en güvenli şehri haline gelecek. Kent güvenlik yönetim sistemleriyle İstanbul’un sokaklarında ve Türkiye’nin şehirlerinde gece bekçi düdük öttürecek. Mahalle esaslı güvenlik yönetimine kadar bilmenizi isterim ki, çağımızın küresel sürecin getirdiği bütün güvenlik anlayışını ortaya koyan bir süreci AK Parti başarılı bir şekilde yönetiyor. Bunu daha da yükseltecek” diye konuştu.

İNŞALLAH 24 HAZİRAN’DAN SONRA İSTANBUL MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

“Bu kadro çok zorluklar çekti” diyen Bakan Soylu, “Eğer bugün 2017’de Türkiye yüzde 7,5 büyümüşse bu kadronun ortaya koyduğu irade sayesinde. Demokrasiden bir milim sapmama sayesindedir. 17- 25 Aralık’a kadar, Gezi olaylarına kadar, 6-7 Ekim olaylarına kadar, o hainlerin kalkıştığı darbeye kadar her şey Türkiye’nin Ak Parti tarafından yönetilmemesi üzerine biçimlendirilmişti ama yılmadınız. Bugün Türkiye, eski Türkiye değildir. 3 bin dolarlık kişi başına gelir seviyesindeki bir Türkiye hiç değildir. Bugün 11 bin dolar kişi başına gelir seviyesi olan bir Türkiye. Hedefi 25 bin dolar kişi başına gelir seviyesi olan bir Türkiye. Bizi bölmek isteyenlere Türk, Kürt, Alevi, Sünni, bizi bölmek isteyenlere en güzel cevabı AK Parti bu kadrolarıyla beraber vermiştir. Çocuklarımız iş buluyorsa demokrasiyle beraber buluyor. Birçok yapılamayanı yaptık ve başardık. İstanbul’un üzerinde bugün başka bir misyon var. Çok çalışacağız. Karadeniz çocuğuyum. Trabzonluyum. Trabzon milletvekiliyim, hala da öyleyim. İnşallah 24 Haziran’dan sonra İstanbul milletvekili olacağım” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here