Çatalca İstanbul Elektrik Kesintisi
Çatalca İstanbul Elektrik Kesintisi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) elektrik kesintileri ile ilgili yeni açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamaya göre; 5 ocak cuma ve 6 ocak cumartesi günlerinde Çatalca’nın farklı mahallerinde ve sokaklarında elektrik kesintileri yaşanacağı belirtiliyor.

5 Ocak Cuma Ve 6 Ocak Cumartesi Çatalca’da Elektrik Kesintisi!

BEDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre 5 ocak cuma günü ve 6 ocak cumartesi günleri yatırım çalışması yapılacak. Çalışma yapılan bölgelerde iş güvenliği sağlanması amacıyla elektrik kesintileri yapılacak.

5 Ocak Cuma Günü: Çatalca ilçesindeki Hisarbeyli mahallesi ve Örencik mahallelerinde sabah 08:00 ile akşam 16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi görülecek.

6 Ocak Cumartesi Günü: Çatalca ilçesi Gökçeali caddesi, Vezir Ferhatpaşa caddesi, Han sokak ve Kaleiçi mahallesinde sabah 08:00 ile akşam 16:00 saatleri arasında elektrikler kesilecek.

İstanbul’da Elektrik Kesintisi!

Çatalca ilçesi yanı sıra İstanbul’un diğer semtlerinde de elektrik kesintileri yaşanacak.

5 Ocak Cuma Günü: Beylikdüzü ilçesinin çeşitli mahallerinde sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında, Esenyurt ilçesinde Akçaburgaz mahallesi başta olmak üzere çeşitli sokaklarda sabah 08:00 ile 16:00 saatleri arasında, Bayrampaşa ilçesinde çalışmalar nedeniyle bazı mahalle ve sokaklarda 09:00 ile 12:00 arasında, bazı mahallelerde ise öğlen 13:00 ile akşam 16:00 saatleri arasında kesintiler yaşanacak. Aynı şekilde Sarıyer ilçesinin farklı bölgelerinde de gün boyunca çeşitli saatlerde elektrik kesintileri görülecektir.

6 Ocak Cumartesi Günü: Pendik, Kartal, Kadıköy, Tuzla, Üsküdar gibi özellikle İstanbul’un Anadolu yakasındaki birçok ilçede elektrik kesintileri yapılacaktır. Tüm bu ilçelerin yanında Beylikdüzü’nün bazı mahallelerinde saat 13:00 ile 19:00 saatleri içinde, bazı mahallelerinde ise saat 09:00 ile 14:00 saatleri arasında, Sarıyer’de çeşitli saatlerde ve Zeytinburnu’da Kennedy caddesi ve Kazlıçeşme mahallerinde saat 11:00 ile 15:00 saatleri arasında elektrik kesintileri yapılacaktır. Aynı zamanda Bayrampaşa, Esenyurt, Avcılar, Yenibosna’nın çeşitli mahallerinde de kesintiler görülecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here