Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı Evlendi

Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’deki nikahla önceki gün dünya evine giren Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın düğünü gerçekleşti. Yaklaşık 250 kişinin davet edildiği törene ikilinin sevenleriyle birlikte sanat ve televizyon dünyasının ünlü isimleri katıldı. Acun Ilıcalı, “Benim için çok özel bir gün ama asıl bugünü yaşayan biri var o Instagram fenomeni alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı geliyor” diyerek eşini sahneye davet etti. Subaşı’nın gelinliğinin Hailee Steinfeld’ın Altın Küre’deki tercihiyle benzerlik göstermesi dikkat çekti.

Nikah Marsilya’da Kıyıldı!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı nikah kıymak için St. Tropez’den Marsilya’ya helikopterle gitti. Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda kıyılan nikahta Ilıcalı’nın şahidi yakın arkadaşı Esat Yontunç, Subaşı’nınki ise ablası Kübra Subaşı oldu.

26 yaşındaki genç kadın yaptığı Instagram paylaşımda “Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız. Hayatta her şeyin kader olduğuna inanan biri olmuşumdur. Bunu da ara ara sizlerle paylaşmışımdır. İlişkim boyunca herkes gibi hem üzüldüm hem mutlu oldum ama ben herkesten çok daha güçlü durdum, çünkü ne yaşarsam yaşayayım sağlıktan, aileden ,arkadaştan daha önemli bir şey olmadığının bilincinde oldum. Allah’ın benim için çizdiği bu yolda benim yanımda olan ve bana başından beri inanan-güvenen ailem ve arkadaşlarım sizi o kadar çok seviyorum ki! Sizlere sahip olduğum için o kadar çok şanslıyım ki! Yine unutmadan! Canımsınız!” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı Düğününün Ayrıntıları!

Şeyma Subaşı, dün özel uçakla Fransa’nın St. Tropez kasabasına gitti. Uçağa ulaşımı sağlanan araçta Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın isimleri yazılıydı. Yaklaşık 250 davetli, 18 Eylül’de THY‘den kiralanan özel uçakla Fransa’nın Nice kentine uçtu.

St. Tropez’de yapılan düğünde sembolik olarak nikah töreni de yapıldı. Eser Yenenler nikah memuru taklidi yaparken Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na kızları Melisa da giydiği gelinlikle eşlik etti.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı‘nın düğün törenine Aslı EnverMurat, BozMustafa Sandal ile sanat camiasının birçok ünlü ismi katıldı. Hadise ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Burcu Esmersoy, davetlilerin arasında yerini aldı. Alp Kırşan, yakın arkadaşlarının düğününde eşi Zeynep Dörtkardeşler ile birlikte boy gösterdi. Davetliler, düğünden sonra Byblos Otel’in içindeki Cave isimli mekanda sabaha kadar süren partide eğlendi. Subaşı, dünyaca ünlü DJ Solomun’un eşlik ettiği partide pırıltılı bir gelinlik tercih etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here