Erguvan Çatalca

Çatalca Belediyesi tarafından 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 19. Erguvan Festivali için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

Sanat, spor, müzik ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan 19. Erguvan Festivali’ne sayılı günler kaldı. Festival heyecanının tüm Çatalca’yı sardığı bu günlerde Çatalca halkının huzuru ve mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatları doğrultusunda hazırlıklar ara vermeksizin sürdürülüyor.

Birbirinden renkli, keyifli ve eğlenceli etkinliklerin yer alacağı festival için son hazırlıkların masaya yatırıldığı bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Son Toplantıda Festival Hazırlıkları Konuşuldu

Çatalca Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcılarından oluşan Festival Komisyonu, birim müdürleri ve belediye personeli ile birlikte festival hazırlıklarının son aşamalarını değerlendirdi.

4 gün sürecek olan festivalde birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici etkinliklerin yer aldığı 19.Erguvan Festivali için tüm hazırlıklarda son aşamaya gelinmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here